Ремонт ремонтом,а Єгипет - за розкладом!

сторінка реєстрації учасників акції

Строк реєстрації учасників акції: 1 листопада 2019 - 2 грудня 2019 року. 

Порядок реєстрації для участі у розіграші: 

01

Купіть продукцію 
ТМ "Schneider Electric" на суму від 5000 грн в період проведення акції в одному з он-лайн магазинів:
 - 
27.ua 
 - electrica-shop.com.ua
 - electronik.kiev.ua

02

Ознайомтесь з офіційними правилами акції на цій сторінці. Після, переходьте до заповнення форми реєстрації учасників. 
Пошта та номер мобільного телефону мають бути актуальними!

03

Зареєструйте чек та очікуйте результатів розіграшу!Результати будуть опубліковані 18/12/2019 на сторінці Schneider Electric y Facebook.

До кінця
акції


{mnn} {ml} {hnn} {hl} {dnn} {dl}

Анкета участника Акції

Ім'я та Прізвище *
Номер телефону *
Діюча електронна пошта *
Місто *
Назва магазину, в якому здійснили покупку *
номер документу, що підтверджує покупку (видаткова накладна, товарний чек, фіскальний чек) *
завантажте фото документу, що підтверджує покупку продукції *
Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних данних

До кінця
акції


{mnn} {ml} {hnn} {hl} {dnn} {dl}

Офіційні правила проведення розіграшу призів за акцією "Ремонт ремонтом, а Єгипет за розкладом!" (далі – Правила)


1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ 

1.1. Організатором та Замовником рекламної акції "Ремонт ремонтом, а Єгипет за розкладом!" (надалі – Акція) є Товариство з обмеженою відповідальністю «Шнейдер Електрік Україна», ЕДРПОУ 31170127, що знаходиться за адресою: 04073, м. Київ, пр. Степана Банери, 13-В (літ. «А») (надалі – Організатор Акції).

1.2. Туристичним партнером акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «Дінадіс», ЕДРПОУ 33631932 що знаходиться за адресою: 02132, Київ, вул. Завальна, 10-Б, оф.55.

1.3. Виконавцем Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «ПЕРШИЙ ІНТЕРНЕТ СЕЙЛЗ ХАУЗ», ЕДРПОУ 36124287 що знаходиться за адресою: 01001, Київ, вул. Михайлівська, 24 (надалі – Виконавець). Виконавець Акції має право, за погодженням із Організатором Акції, залучати до проведення Акції третіх осіб.

1.4. Акція проводиться на території України, підконтрольній українській владі (надалі – Територія проведення Акції). Акція не проводиться на тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, а також окремих районів території Донецької та Луганської областей, що є територією проведення Операції Об'єднаних Сил.

1.5. Акція триває з 00:00:01 01 листопада 2019 року до 2 грудня 2019 року (надалі – період проведення Акції). Останній день реєстрації участі в Акції – 23 год. 59 хв. (за Київським часом) 2 грудня 2019 року. Період придбання товарів ТМ Schneider Electric, які беруть участь в Акції – з 00:00:01 01 листопада 2019 року до 2 грудня 2019 року включно (далі - Період Придбання).

1.6. Ця Акція не є лотереєю, конкурсом, послугою у сфері грального бізнесу чи азартною грою. Акція є маркетинговим заходом, що проводиться з метою рекламування товарів торгової марки Schneider Electric (далі - ТМ Schneider Electric), які беруть участь в Акції (далі також – товари Акційних марок та/або товари Акційних серій). Придбання товарів ТМ Schneider Electric, які беруть участь в Акції, не вважається сплатою грошових коштів за участь в Акції, а Правила не є публічною обіцянкою винагороди чи умовами конкурсу.

1.7. Змістом Акції є комплекс заходів, спрямованих на популяризацію товарів, які беруть участь в Акції, серед населення, привернення уваги споживачів та стимулювання придбання товарів під ТМ Schneider Electric, підтримання інтересу споживачів до ТМ Schneider Electric , товар під маркою якої бере участь в Акції, в інтернет-магазинах https://electronik.kiev.ua, https://27.ua/, https://electrica-shop.com.ua/. Перелік серій товарів ТМ Schneider Electric, товар яких бере участь в Акції, наведений у п.3.1. цих Правил.

1.8. Акція передбачає видачу її переможцям заохочень (призів), визначених цими Правилами, а також головного призу (Суперпризу) - подарункового сертифікату на туристичне обслуговування (Подорож до Єгипту), визначеного цими Правилами (п.5.1. Правил). Переможці Акції визначаються відповідно до цих Правил.

2. УЧАСНИКИ АКЦІЇ 

2.1. Учасниками акції можуть стати повнолітні громадяни України, які проживають на території проведення Акції, придбали товари Акційних марок протягом періоду проведення Акції в інтернет-магазинах https://electronik.kiev.ua, https://27.ua/, https://electrica-shop.com.ua/, а також які безумовно погодились із зазначеними Правилами проведення Акції, підтвердили свою участь в ній, за відсутності будь-яких обмежень щодо участі, шляхом реєстрації своєї участі в Акції у встановлені в даних Правилах строки та відповідно до вимог цих Правил.

2.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь:
- власники, працівники Організатора Акції або Виконавця Акції;
- власники та працівники рекламних агентств, які причетні до проведення Акції;
- малолітні, неповнолітні, обмежено дієздатні та недієздатні особи, а також особи, що не є громадянами України та/або особи без громадянства;
- особи, які протягом строку проведення Акції не придбали товари Акційних марок;
- особи, які придбали товари Акційних марок в цілях їх перепродажу або для іншого комерційного використання.

У разі виявлення факту участі в Акції фізичної особи, яка підпадає під будь-який критерій, передбачений вище в цьому пункті Правил, і згідно Порядку визначення переможців буде обрана як Переможець, така особа не буде визначена переможцем, і заохочення (приз) такій особі не надається.

2.3. Статус учасника Акції набуває фізична особа, яка на момент реєстрації для участі в Акції досягла повної цивільної дієздатності (у зв'язку із досягненням 18 років або згідно з нормами чинного законодавства України) та відповідає визначеним цими Правилами вимогам.

3. АКЦІЙНИЙ ТОВАР 

3.1. Перелік товарів ТМ Schneider Electric, серії яких беруть участь в Акції: Asfora, Sedna, Unica, Easy9, Easy Box, Acti9, Mini Pragma, Pragma, «Домовий».

 

4. ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ УЧАСТІ В АКЦІЇ 

4.1. Зареєструватися в Акції можуть фізичні особи, які: відповідають п 2.1 та 2.3 даних Правил; придбали товари Акційних серій ТМ Schneider Electric у визначений Період придбання. Реєстрація здійснюється особою самостійно на офіційній сторінці Акції в мережі інтернет за посиланням: www.promo.seu.com.ua/egypt (надалі - «сторінка Акції»).

4.1.1. Порядок реєстрації учасником в Акції на сторінці Акції:

4.1.1.1. При реєстрації в Акції, учаснику-фізичній особі необхідно заповнити реєстраційну форму на сторінці Акції в період з 00:00:01 01 листопада 2019 року до 23 год. 59 хв. 2 грудня 2019 року включно за Київським часом у спосіб, передбачений відповідно до вказівок на сторінці Акції з обов’язковим повідомленням наступних даних:

  • ім’я та прізвище;
  • адреса електронної пошти;
  • номер мобільного телефону українського GSM-оператора;
  • назва магазину, в якому придбано продукцію;
  • номер Фіскального чеку, Товарного чеку, Видаткової накладної;

та вчинити наступні дії при реєстрації:

1). завантажити файл (у форматі JPG, GIF, PNG або PDF розміром до 3 мегабайт) з чітким сканованим/ сфотографованим зображенням Фіскального чеку, Товарного чеку, Видаткової накладної на підтвердження придбання товари Акційних серій ТМ Schneider Electric ії у Торговій точці протягом Періоду Придбання. Чек має містити наступні дані:
- назва магазину, де було придбано товари Акційних серій ТМ Schneider Electric;
- Фіскального чеку, Товарного чеку, Видаткової накладної;
- дата продажу товарів Акційних серій ТМ Schneider Electric (продаж Продукції має відбутися в Період Придбання);

- сума придбання Продукції в одному чеку від 5 000 гривень та більше (дозволяється, коли один Чек містить один або декілька артикулів товарів Акційних серій ТМ Schneider Electric, загальною вартістю від 5000 гривень та більше);

Сума, що вказана в декількох чеках на купівлю товарів Акційних серій ТМ Schneider Electric, не сумується. На Чеку повинні бути добре читабельні дані, що вказані вище.

2). зберігати Фіскальний чек, Товарний чек, Видаткову накладну на підтвердження придбання Продукції та фото придбаної Продукції (що вказана в Чеку) до 2 грудня 2019 року включно.

4.1.1.2. При реєстрації для участі в Акції в якості ідентифікатора фізичної особи як учасника Акції виступає номер мобільного телефону, введений такою фізичною особою під час реєстрації на сторінці Акції.

4.2. Проходження фізичною особою реєстрації на сторінці Акції для участі в Акції підтверджує згоду такої фізичної особи з умовами цих Правил.

4.3. Кількість чеків, що підтверджують покупку товарів Акційних серій ТМ Schneider Electric, які покупець може зареєструвати для участі в Акції, не обмежується. Один і той же чек з товарами Акційних серій може бути зареєстровано для участі в Акції тільки один раз.

4.4. Виконавець Акції має право відмовити у реєстрації учасника на сторінці Акції для участі в Акції та/або відмовити у реєстрації чека у разі, якщо:

4.4.1. Не виконані умови, передбачені п. 2.1 та/або 4.1 або наступили умови, передбачені п.2.2. цих Правил;

4.4.2. Було надано фото чи сканкопії чека (чеків), який (які) підтверджує (підтверджують) купівлю товарів Акційних серій ТМ Schneider Electric, поганої якості, що не дає можливості ідентифікувати реквізити чека та (або) встановити іншу інформацію, яка в ньому міститься;

4.4.3. Було надано чеки, які не підтверджують купівлю товарів Акційних серій ТМ Schneider Electric;

4.4.4. Було надано чек на купівлю товарів Акційних серій, який вже був зареєстрований на сторінці Акції раніше;

4.4.5. Було надано чек (чеки), які містять сліди підчистки, підробки та (або) іншої фальсифікації.

4.4.6. Учасник з будь-яких причин повернув придбаний товар Акційних серій ТМ Schneider Electric протягом періоду проведення Акції (для уникнення сумнівів Організатор наголошує на тому, що Акція не порушує будь-яких прав покупців згідно з нормами законодавства України у відношенні договорів купівлі-продажу та прав споживачів).

4.5. Виконавець акції має право відмінити реєстрацію учасника на сторінці Акції для участі в Акції та/або відмовити у реєстрації чека з підстав, зазначених в пп. 4.4.1-4.4.6 у разі, якщо йому стало відомо про такі обставини пізніше (після реєстрації).

4.6. Учасник під час участі у Акції зобов’язується:

4.6.1. Дотримуватися вимог цих Правил Акції та норм чинного законодавства України;

4.6.2. Вказувати повну, коректну та достовірну інформацію, що вимагається цими Правилами Акції у відповідних випадках та забезпечити можливість отримання SMS-повідомлень та вхідних дзвінків на номер мобільного телефону, який зазначений ним при реєстрації протягом всього Періоду проведення Акції та строку для отримання ним Заохочення.;

4.6.3. Свідомо не чинити перешкод іншим Учасникам;

4.6.4. Зберігати оригінал Чека та фото придбаних товарів Акційних серій ТМ Schneider Electric, які вказані у Чеку, до 31 грудня 2019 року включно та надати їх на вимогу Організатора та/або Виконавця Акції для додаткової перевірки на дотримання вимог Правил Акції.

5. ПРИЗОВИЙ ФОНД АКЦІЇ 

5.1. Під час проведення Акції розігруються такі заохочення (призи): ПРИЗИ: 4 подарунки від згідно п. 6.2.10 цих Правил, 1 Суперприз - подарункового сертифікату на туристичне обслуговування (подорож до Єгипту на 2-х осіб на 7 ночей), визначена у п. 6.2.8 цих Правил.

5.2. Оподаткування заохочень (призів) здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Відповідальність за контроль оподаткування (утримання та перерахування податків та відповідних зборів у зв’язку з отриманням заохочення (призу) в рамках проведення Акції) несе Виконавець.
5.3. Заміна призів на інше благо або грошовий еквівалент не допускається.

6. ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ВИДАЧІ ПРИЗІВ 

6.1. Право на отримання заохочень (призів) набувають учасники Акції, які згідно із цими Правилами стали переможцями розіграшу Акції.

6.2. Фонд Заохочень Акції складається з:

6.2.1 Заохочення №1 (далі – Приз):

6.2.1.1 Туристична лампа Mobiya (Референс AEP-LB01-SU12W) – 4 шт.

6.2.2 Головне заохочення (далі – Суперприз):

6.2.2.1 Подарунковий сертифікат на туристичне обслуговування (Подорож до Єгипту на 2-ох осіб) – 1 шт.

6.3. Кількість Заохочень обмежена та складає визначену цими Правилами кількість. Загальна кількість Заохочень може бути змінена за самостійним рішенням Організатора шляхом одностороннього внесення відповідних змін до цих Правил.

6.4. Характеристики Заохочень, зазначених в цьому розділі Правил, їх зовнішній вигляд, колір, виробники тощо визначаються на розсуд Організатора. Зовнішній вигляд Заохочень може відрізнятися від зображень на рекламно-інформаційних матеріалах та на Сайті. За якість та характеристики Заохочень відповідальність несуть відповідні виробники таких товарів. Заохочення можуть не відповідати очікуванням Учасників.

6.5. Грошовий еквівалент Заохочень не нараховується та не виплачується. Всі Заохочення обміну та поверненню не підлягають. Організатор/Виконавець не несуть ніякої відповідальності за подальше використання Заохочень Учасниками після їх одержання, за неможливість Учасниками скористатись наданими Заохоченнями з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Заохочень.

6.6. Заохочення можуть бути отримані Учасниками, які здобули право на отримання таких Заохочень, тільки за умови виконання всіх вимог, передбачених цими Правилами.

6.7 Переможець Акції та/або будь-який з учасників, який отримав Приз, отримуючи відповідний Приз та/або Суперприз Акції, розуміє, що такий Приз та/або Суперприз Акції є доходом цього Переможця Акції та/або будь-якого з учасників, який отримав Приз та вважається додатковим благом, що відображається у податковому розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь такого Переможця та/або будь-якого з учасників, який отримав Приз, та сум утриманого з них податку, згідно з вимогами чинного законодавства України. Отримання Призу та/або Суперпризу Акції може, відповідно, вплинути на умови отримання таким Переможцем Акції та/або будь-яким з учасників, який отримав Приз, державної та соціальної матеріальної допомоги, житлових та інших субсидій або дотацій, пільг, компенсацій тощо. Переможець Акції та/або будь-який з учасників, який отримав Приз, самостійно приймає рішення про участь в Акції, отримання ним Призу та/або Суперпризу Акції та наслідки таких дій. Організатор/Виконавець Акції не несуть відповідальності за наслідки отримання Переможцем Акції та/або будь-яким з учасників, який отримав Приз, додаткового блага (доходу) у вигляді Призу та/або Суперпризу Акції відповідно.

6.8 На Учасників Акції покладається відповідальність за забезпечення доступності їх мобільних номерів та електронної пошти, які використовуються при реєстрації на Сайті, для вхідних дзвінків та вхідних повідомлень протягом всього Строку проведення Акції.

6.9. Порядок проведення розіграшу Акції:

6.9.1. Учасниками розіграшу Акції є всі особи, які є учасниками Акції відповідно до цих Правил на момент проведення розіграшу.

6.9.2. Результати розіграшу, в межах якого розігруються 4 Призи і один Суперприз у вигляді Подарункового сертифікату на туристичне обслуговування (Подорож до Єгипту на 2 повнолітні особи), будуть опубліковані 18 грудня 2019 року до 15 години 00 хвилин на сторінці Акції та на фейсбук сторінці Організатора Акції (https://www.facebook.com/SchneiderElectricUA/). Відеозапис розіграшу буде розміщений на сторінці фейсбук Організатора Акції.

6.9.3. За результатами проведення розіграшу Акції для визначення переможців Акції комп’ютерною програмою (за принципом випадковості) визначається 5 (п’ять) номерів чеків учасників Акції та 10 резервних учасників, які здобудуть у порядку черговості визначення резервними Учасниками, право на отримання 1 (одного) відповідного Призу/Суперпризу, у разі відмови Переможця від отримання Призу/Суперпризу або у разі неможливості вручити такому Переможцю Призу/Суперпризу.

6.9.4. Учасник Акції, номер чека якого було визначено першим під час проведення розіграшу Акції, набуває право на отримання Суперпризу (далі – «Переможець розіграшу Акції»). Переможець розіграшу Акції може отримати Суперприз у випадку виконання ним усіх умов, визначених цими Правилами для отримання такого призу та надання копії паспорту або id картки та ідентифікаційного коду, безпосередньої згоди на обробку персональних даних від другої особи, з урахуванням п. 6.9.11 цих Правил. Зміна другої особи не допускається.

6.9.5. Учасники Акції, яким належать номери чеків, що були визначені з другого по п’яте під час проведення розіграшу Акції, отримають Призи від Організатора Акції зазначені у п.6.2.1.1 цих Правил. Призи будуть відправлені через Нову пошту з вказанням імені, прізвища Отримувача, номера телефону у місто отримання на номер відділення, вказані під час реєстрації на Сайті протягом 15 (п’ятнадцяти) робочих днів від дати отримання документів вказаних в п. 6.10.1 цих Правил.

6.9.6. Один Учасник Акції може отримати лише один приз.

6.9.7. Учасник Акції позбавляється права на отримання Суперпризу або Призу у разі:

1) відмови Переможця розіграшу Акції від отримання Суперпризу/Призу;

2) неможливості вручення Переможцю розіграшу Акції Суперпризу/Призу з причин, які не залежать від Організатора Акції й (або) Виконавця Акції;

3) невиконання Переможцем розіграшу Акції усіх вимог цих Правил, необхідних для участі в цьому розіграші та для отримання Суперпризу/Призу, в т.ч. ненадання копії паспорту або ID-картки та ідентифікаційного коду;

У випадку настання принаймні однієї із зазначених у цьому пункті обставин або якщо одному учаснику Акції належать більше одного виграшного чеку, право отримання Суперпризу/Призу набуває наступний учасник Акції згідно переліку виграшних чеків за умови його відповідності цим Правилам.

6.9.8. Суперприз розрахований на 2-х осіб (2 повнолітні особи) та включає оплату подарункового сертифікату на туристичне обслуговування, у вартість якого входять: авіаквитки Київ – Шарм-Ель-Шейх – Київ; проживання у готелі категорії 5 (п’ять) зірок по системі «Все включено (Al)», визначеному Організатором Акції, протягом 7 (семи) ночей; трансфер аеропорт-готель-аеропорт; страхування. Період путівки – 18.01.2020 – 25.01.2020 року.

6.9.9. Додаткові витрати, в тому числі візові витрати, понесені особою, яка відповідно до цих Правил набула права на отримання Суперпризу, не відшкодовуються Організатором Акції і Виконавцем Акції.

6.9.10. У випадку, якщо учасник Акції, який відповідно до цих Правил набув права на отримання Суперпризу, виявив бажання отримати Суперприз, але на меншу кількість осіб, ніж зазначено в умовах Правил, він не має права вимагати від Організатора Акції та Виконавця Акції надання йому будь-яких компенсацій, в тому числі грошових.

6.10. Порядок та строки отримання Суперпризу погоджуються додатково між відповідним Учасником Акції та Виконавцем Акції.

6.10.1 Учасник, який отримав право на отримання Суперпризу/Призу, для його отримання повинен протягом 5 (п’яти) робочих днів з моменту отримання повідомлення про перемогу в Акції (якщо інше додатково не буде узгоджене з представником Виконавця та підтверджене таким представником) направити Виконавцю Акції електронною поштою на адресу електронної пошти, названу Виконавцем, або іншим чином наступні документи/інформацію:

Скан-копію власного паспорта громадянина України (1, 2, 3, 4, сторінка з реєстрацією) або скан-копію паспорта у формі картки та витягу з Єдиного державного демографічного реєстру;

Скан-копію власної довідки про присвоєння ідентифікаційного податкового номера, у разі наявності;

ПІБ, місто та відділення Нової пошти для отримання Призу від Організатора Акції;

Інші документи/інформацію за необхідності, визначені Виконавцем Акції, зокрема, але не обмежуючись, оригінали документів - згоди на проведення фото/відео зйомки в рамках Акції та згоди на вручення Суперпризу;

Увага!

Зазначені копії документів повинні бути зроблені таким чином, щоб усі дані були чітко відображеними та розбірливими для читання, при цьому вищезазначені копії документів не підлягають поверненню Учасникам, з чим вони безумовно погоджуються фактом їхньої участі в Акції.
6.10.2 При відмові Учасника, який отримав право на отримання Суперпризу/Призу вчинити зазначені в п. 6.10.1 Правил Акції, Виконавець/Організатор залишають за собою право відмовити у видачі Суперпризу/Призу.
6.10.3 У разі якщо документи, пред'явлені Учасником, викликають сумнів в їх достовірності та автентичності, Виконавець/Організатор залишає за собою право провести перевірку на предмет їх відповідності встановленим вимогам і до отримання її результатів Суперприз/Приз не видавати.
6.10.4 У разі встановлення Виконавцем/Організатором факту подання недійсних і / або недостовірних документів, відомостей та інформації, а так само в разі недотримання умов участі в Акції, Суперприз/Приз не видається.
6.11. Учасник, який здобув право на отримання Суперпризу та/або Призу, не може передавати своє право на отримання  Суперпризу та/або Призу третім особам, у спадщину чи за договором дарування третім особам або відчужувати будь-яким іншим способом.

7. ІНШІ УМОВИ

7.1. Учасник, який бере участь в акції (реєстрація як учасника Акції) тим самим надає згоду Організатору та/або Виконавцю на:
-  збір та обробку його персональних даних для цілей, зазначених в цих Правилах, з моменту їх отримання та протягом 3 (трьох) років з моменту закінчення Періоду проведення Акції, після чого вони будуть знищені Виконавцем та/або Організатором у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних, якщо більш тривалий строк зберігання не вимагається згідно чинного законодавства України;
- що доступ третіх осіб до персональних даних буде здійснюватися в прядку та на умовах, передбачених статтею 16 Закону України «Про захист персональних даних».
Заповнення фізичної особи реєстраційної форми на сторінці Акції є підтвердженням згоди на таке використання.
7.2. Ці Правила Акції розміщуються на сторінці Акції за посиланням www.promo.seu.com.ua/egypt
7.3. Організатор Акції залишає за собою право вносити зміни в ці Правила з обов’язковим їхнім розміщенням на сторінці Акції.
7.4. Організатор Акції, Виконавець Акції не несуть відповідальності за коректну роботу GSM-операторів.
7.5. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та (або) питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції.
7.6. Організатор Акції та (або) Виконавець Акції не несе відповідальності за достовірність наданої учасниками Акції інформації щодо контактів з ними.
7.7. Організатор Акції та (або) Виконавець Акції не несе відповідальності за використання заохочень (призів) після їх одержання учасниками Акції.
7.8. Організатор Акції та (або) Виконавець Акції не вступає у суперечки між учасниками Акції відносно визначення претендентів на отримання заохочень (призів) та не несе відповідальності з приводу будь-яких суперечок та спорів щодо права на отримання заохочень(призів).
7.9. Організатор Акції залишає за собою право змінити строк проведення Акції, про що повідомляє на сторінці Акції, шляхом внесення відповідних змін у дані Правила.
7.10. Виконавець Акції та (або) Організатор Акції залишають за собою право призупиняти видачу або відмовляти у видачі заохочення (призу) (-ів) учаснику Акції у випадку, якщо такий учасник порушив положення цих Правил, а також в інших випадках, передбачених чинним законодавством України.
7.11. На учасників Акції покладається обов’язок зберігати чек (чеки), які підтверджують придбання товарів Акційних торгових марок до дати проведення розіграшу та вручення призу.
7.12. Організатор Акції та (або) Виконавець Акції залишають за собою право скасовувати реєстрацію раніше зареєстрованих учасників у випадку, якщо Організатором Акції та (або) Виконавцем Акції було виявлено, що учасник зареєструвався шляхом вчинення шахрайських дій (у тому числі – внаслідок підробки чека щодо купівлі товарів Акційних серій ТМ Schneider Electric, неправомірного використання своїх повноважень тощо). Офіційна сторінка Акції: www.promo.seu.com.ua/egypt
7.13. Відповідно до умов Закону України «Про захист персональних даних» (далі – «Закон») Учасникам повідомляється:
7.13.1 Володільцем персональних даних Учасників є Організатор та (або) Виконавець Акції;
7.13.2 Персональні дані Учасників обробляються з метою забезпечення участі в цій Акції, маркетингових відносин, рекламних відносин, податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку;
7.13.3 з метою обробки персональних даних, яка вказана у п. 7.13.2. цих Правил, обробляються ім’я, прізвище, по батькові, контактний номер телефону, адреса електронної пошти, адреса реєстрації, ідентифікаційний код тощо;
7.13.4 з персональними даними будуть вчинятися наступні дії: збирання, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних;
7.13.5 Розпорядником персональних даних Учасників є Виконавець, йому надаються всі права та покладаються всі обов’язки, які передбачені Законом;
7.13.6 персональні дані Учасників без отримання від них окремої згоди та/або повідомлення, можуть бути передані третім особам для здійснення мети, яка зазначена у п. 7.13.2 цих Правил. Окрім того, передача третім особам персональних даних Учасників без згоди суб'єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених Законом України «Про захист персональних даних» та лише якщо це необхідно в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини;
7.13.7. Персональні дані  Учасників будуть оброблятися протягом строку, зазначеного у п. 7.1 цих Правил, якщо  більш тривалий строк зберігання не вимагається згідно чинного законодавства України, після чого вони будуть знищені у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних. Виключення становлять персональні дані Переможця Акції та/або учасників, які отримали Призи, які будуть оброблятися з моменту їх отримання та протягом 3 (трьох) років з моменту проведення розіграшу, після чого вони будуть знищені Виконавцем/Організатором у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних, якщо більш тривалий строк зберігання не вимагається згідно чинного законодавства України;
7.13.8. Протягом періоду проведення Акції, Учасники можуть відкликати згоду на обробку персональних даних, надіславши Володільцю персональних даних письмовий запит на адресу, яка зазначена у цих Правилах, але при цьому вони втратять право на участь в Акції та/або отримання Суперпризу/Призу;
7.13.9 Учасники, які отримали право одержати відповідне Заохочення, володіють всіма правами передбаченими статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних».
7.14 Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої інформації, його особистих даних Організатором, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (в т.ч. його імені та фотографії) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації на адреси, зазначені Учасником при реєстрації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором та/або будь-якою третьою особою. Усі відео- та фотоматеріали, зроблені за участю Учасників, створені під час проведення Акції та/чи у зв’язку з Акцією, є власністю Організатора та/або Виконавця і використовуються без будь-якого відшкодування, при цьому винагорода за це входить до вартості отриманих Призів/Суперпризу (без додаткових виплат). При цьому всі виключні майнові авторські та суміжні права, на використання об’єктів інтелектуального права, створених за участю Учасників, включаючи, але не обмежуючись: права на відтворення (в тому числі тиражування), на поширення, на імпорт, на публічний показ, на публічне виконання (сповіщення), на передачу в ефір, на повідомлення загалу по кабелю, на переклад, на переробку, є власністю Організатора. Учасники автоматично дають згоду на подальшу передачу таких майнових прав на об’єкти права інтелектуальної власності, створені з їх участю, з моменту їх участі у Акції. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

7.15. Відповідно до цих Правил Організатор та/або Виконавець не несе відповідальності за невиконання (неналежне невиконання) своїх обов’язків, якщо таке невиконання (неналежне виконання) відбулося під час або внаслідок дії обставин непереборної сили (форс­мажору).
Під обставинами непереборної сили (форс-мажором) розуміється будь-які надзвичайні події зовнішнього характеру щодо Організатора/Виконавця, які виникають без їх вини, поза їх волею або всупереч їх волі чи бажанню, і які не можна за умовами вжиття звичайних для цього заходів передбачити та не можна відвернути (уникнути), включаючи (але не обмежуючись) стихійні явища природного характеру (землетруси, повені, урагани, руйнування в результаті блискавки, снігові замети, ожеледиця, значне пониження або підвищення температури повітря тощо) лиха біологічного, техногенного та антропогенного походження (вибухи, пожежі, вихід з ладу машин й обладнання, масові епідемії, епізоотії, епіфітотії тощо), обставини суспільного життя (війна або воєнні дії, блокади, громадські хвилювання, прояви тероризму, масові страйки та локаути, бойкоти тощо), антитерористичні операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС), будь-які воєнні та/або правоохоронні операції та інші операції, які прирівнено до антитерористичних та/або воєнних та/або правоохоронних операції, неправомірні дії третіх осіб (встановлених та/або невстановлених), спрямовані на втручання в роботу електронних систем чи їх блокування відповідної Сторони (кібератака та/або вірусна атака, тощо), видання заборонних або обмежуючих нормативних актів органів державної влади чи місцевого самоврядування, дії або вимоги органів державної влади чи місцевого самоврядування, та інші обставини, які визначаються як форс-мажорні відповідно до Закону України "Про торгово-промислові палати в Україні", що перебувають поза волею та контролем Організатора та/або Виконавця.

7.16. Відповідно до вимог ст. 634 Цивільного кодексу України до договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованих умов договору, своєю участю у Акції кожен Учасник свідчить і підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Правилами Акції, буде їх дотримуватися та зобов’язується їх виконувати, що він ознайомлений з правами, які стосуються обробки та зберігання його персональних даних.